בוני אתרים ב- iOS

בוני אתרים ב- iOS

תַפרִיט

איך זה שאתרי SimDif נראים בגוגל?

ייחודי ל- SimDif, אתה יכול להפעיל את עוזר האופטימיזציה.
ייחודי ל- SimDif, אתה יכול להפעיל את עוזר האופטימיזציה.

כיצד להיות גלוי במנועי חיפוש עם אתר SimDif?

האם אתה יודע מה אחד הדברים החשובים ביותר שגוגל מנסה להעריך באתר? התועלת שלה. כדי להיות תוצאה רלוונטית בחיפוש, אתר אינטרנט צריך להיות שימושי בבירור למשתמשים שלו. מצד שני גוגל לא ממש דוברת אף אחת מהשפות האנושיות, אז איך היא מודדת את התועלת של אתר?

ארגון התוכן הוא רוב התשובה:

אם אתה רוצה לעזור לגוגל להבין עד כמה אתה עונה על צרכי הקוראים שלך, אתה רוצה לארגן את האתר שלך בהתאם. מטרת האפליקציה הזו היא לסייע לך בסופו של דבר לאתר המאורגן בבירור סביב שאלות הלקוחות שלך. אתר שנעשה עם SimDif מקל על כך שגוגל משנן תמונה ברורה של העסק שלך.

כאשר אתה מפרסם את האתר שלך, עוזר האופטימיזציה מנחה אותך להשלים את הפרטים הבלתי נראים אך החשובים.

זה לוקח קצת זמן ואיכויות מסוימות, עד שהאתר יהיה גלוי בגוגל בצורה שימושית. כדי לעזור לך להמשיך, תוכל להריץ בדיקה כדי לבדוק אם לא שכחת להתייחס לכמה היבטים מרכזיים ביצירת אתר אינטרנט. עדיף למלא את המטא נתונים בכל עמוד, שיהיה להם כותרת על כל בלוק, ... לחץ על פרסם, בדוק את הרשימה והקש על החצים הכתומים: זה ייקח אותך ישירות לאן החלק החסר.
בלי שטויות. כדי שאתר יהיה Googlable, זה דורש קצת מאמצים.
בלי שטויות. כדי שאתר יהיה Googlable, זה דורש קצת מאמצים.

SimDif מציעה לך שיטה לייעל את האתר שלך עבור Google ומנועי חיפוש אחרים.

התחל בלהעביר כמה דקות עם דף נייר ועיפרון! :-) 1 • רשום את 5 השאלות המובילות שהלקוחות והמבקרים שלך יקלידו כאשר ישאלו את Google לגבי העסק שלך. נניח שהם לא יודעים את שמך, זה יהיה קל מדי. נסה במקום זאת לזהות מה הם יבקשו מגוגל למצוא את מה שאתה מציע. האם אתה מציע משהו ספציפי שהתחרות שלך לא מציעה? האם המיקום שלך או המקום שבו אתה פועל חשוב? 2 • רשמו את 5 השאלות המובילות שהקוראים שלכם ירצו תשובות אליהם כשהם מגיעים לאתר שאתם בונים. כמו תמיד, חשוב לזהות את השפה שלהם, את עצם הביטויים שסביר להניח שהם יצפו ויזהו בעת גלישה באתר שלך. במקרה של האתר שלך, האם הקורא שלך משתמש בז'רגון טכני, או שהם מעדיפים דרך פשוטה יותר לתאר את מה שאתה עושה? 3 • מטבע הדברים יופיעו כמה נושאים. בנה דף לביטוי המידע שלך על כל אחד מהם. טיפ מצוין בכל הנוגע לשמח את הקוראים ואת גוגל: עבור כל נושא, צור דף ייעודי. "היכן ניתן למצוא אותך?", דף ייעודי אחד עם כתובת ומפה. מה לגבי ההיבט הספציפי הזה של השירות שלך? דף ייעודי נוסף: האופן שבו אתה מארגן את האתר שלך הוא אחד המפתחות העיקריים להצלחה.

אז, מה לעשות הלאה עם רשימת השאלות הזו?

אלה הם השלבים החשובים ביותר, ואז יש כמובן עוד כמה לבניית אתר יעיל. זוהי תחילתה של מתודולוגיה מפושטת הזמינה בחינם באתר googlable.com . זהו מדריך שהורכב על ידי SimDif כדי לאפשר לטכנופוביים מבינינו לתפוס את הרעיונות החיוניים מאחורי SEO טובים, אופטימיזציה למנועי חיפוש.