בוני אתרים ב- iOS

בוני אתרים ב- iOS

תַפרִיט

צור את אתר המקצוענים שלך באמצעות אייפון

בונה האתרים הראשון המאפשר לך לעבור מהטלפון למחשב שלך עם אותן תכונות מקצועיות.

אפליקציית אתר SimDif מציגה את אותן התכונות בדיוק בעת שימוש באייפון, אייפד או מחשב. יש רק כמה שירותים שמציעים זאת כיום בעולם!

כיום אפשר ליצור אתר אמיתי ללא מחשב הודות ל- SimDif.

אתר Pro SimDif כולל את כל מה שיש לך ב Starter ובאתרים החכמים , והוא יכול לקחת אותך עוד יותר בבנייה ובניהול הנוכחות שלך באינטרנט.

למשל ובין היתר: • טפסי יצירת הקשר ניתנים להתאמה אישית מלאה בכדי לעזור לך לקבל את המידע הרצוי מהלקוחות שלך • תוכל להתקין כפתורי PayPal כדי להציע פתרון תשלום מקוון מאובטח. • האם תרצה לייצר רווחים מהתנועה שהאתר שלך מייצר? הגדר Google Ads משלך!

אתה יכול להגדיר פרטים, את ההיבטים הגרפיים של אתר האינטרנט שלך ולשלוט כיצד הוא מופיע במחשבים ובמכשירים ניידים.

אתר SimDif Pro עוזר לך להגדיר את הצבעים שלך. שחקו בשקיפות האלמנטים השונים. הגדר את פינות הכרטיסיות והדפים שלך. בחר גופן עבור כל סוג של כותרות, ולטקסט הראשי שלך, ... אתה יכול ליצור תבנית גרפית ייחודית משלך עם גרסת Pro!

SimDif יצרה מחיר הוגן לכל מדינה

ל- SimDif יש דרך ייחודית לחשב את המחיר שלה.

עם בונה אתרים חינוכי זה כל אחד יכול להשתמש בטלפון, אנו מאמינים שיצרנו משהו שימושי מאוד. כדי להפוך אותו לזמין לכמה שיותר אנשים, יצרנו עבור SimDif, מחיר הוגן
לכל מדינה ברחבי העולם.

לכל מדינה יוקר מחיה שונה. במאמץ לאזן את הסיכוי של כולם, אנו חושבים שחשוב ליצור מחיר שונה לכל מדינה.

אם אתה רוצה לדעת יותר על זה, אתה יכול לבקר בדף שלנו המתאר את מדד השוויון בכוח הרכישה שלנו כאן . והקישור הבא הוא להראות לך מה המחירים של SimDif היכן שאתה נמצא בעולם.

יוצרים מחיר הוגן ושונה לכל מדינה ...
יוצרים מחיר הוגן ושונה לכל מדינה ...